7 دلیل اینکه چرا مشاغل شما باید قبول پرداخت ارزهای رمزپایه با Binance را در نظر بگیرند

7 دلیل اینکه چرا مشاغل شما باید قبول پرداخت ارزهای رمزپایه با Binance را در نظر بگیرند
جهان بدون شک به سمت یک اکوسیستم دیجیتال در حال حرکت است. ارزهای رمزپایه افزودنی امیدوار کننده برای آن اکوسیستم است که مزایای بی نظیری را برای مصرف کنندگان و بازرگانان فراهم می کند.

حتی افرادی که اهل فن نیستند حداقل اصطلاحاتی مانند بیت کوین یا بلاکچین را شنیده اند. در حالی که بسیاری از افراد ممکن است نکات فنی پشت بلاکچین را درک نکنند ، بیت کوین ، Ethereum و Litecoin قبلاً به نام های خانوادگی تبدیل شده اند.

افزایش محبوبیت نباید تنها دلیل شروع پذیرش پرداخت های رمزپایه باشد. در این مقاله ، Binance درباره برخی از دلایلی که شرکت ها باید پرداخت های رمزنگاری را بپذیرند صحبت می کند.

1 امنیت

ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین بر اساس بلاکچین ، یک دفتر توزیع شده ، غیرمتمرکز و دیجیتالی است. معاملات انجام شده دائمی هستند. آنها قابل اصلاح یا حذف نیستند. بنابراین ، احتمال کلاهبرداری تا حد زیادی کاهش می یابد. بسته به پردازنده های پرداختی که می خواهید برای تجارت خود انتخاب کنید ، ممکن است اقدامات امنیتی اضافی مانند KYC / AML یا خدمات نظارت بر بلاکچین را ارائه دهند.

حتی اگر هیچ ویژگی الحاقی وجود نداشته باشد ، ایده اصلی پشت بلاکچین و ارزهای رمزپایه باعث آرامش خاطر شما و مشتریان در هنگام دریافت و پرداخت می شود. به نظر ما ، هنگامی که شروع به قبول پرداخت های رمزنگاری می کنید ، آجر دیگری را در مسیر اعتماد قرار می دهید.


2 حریم خصوصی

ناشناس بودن یکی از مزایای مارک تجاری پرداخت ارزهای رمزپایه است. بنابراین ، وقتی به کاربران اجازه می دهید با استفاده از ارز رمزنگاری شده محبوب هزینه خدمات یا محصولات شما را پرداخت کنند ، به آنها این آزادی را می دهید که ناشناس باشند. این بدان معناست که هنگام انجام این کار احترام زیادی به حریم خصوصی مشتریان قائل هستید. بسته به پردازنده پرداخت ، ممکن است هنوز لازم باشد KYC را مرور کرده و اطلاعات خود را ارائه دهید. با این حال ، مقدار داده های مورد نیاز پردازنده های پرداخت معمولاً کمتر از درخواست بانک های سنتی است.

درست مانند اینکه بلاکچین اعتبار هر تراکنش را تضمین می کند ، از فناوری پیشرفته برای رمزگذاری اطلاعات حساس در هر معامله استفاده می کند. برای این حریم خصوصی اضافی نیازی به مصالحه ندارید.


3 هزینه معامله

بسته به درگاه پرداخت و ارز رمزنگاری سازگار که انتخاب می کنید ، پرداخت های رمزنگاری می توانند بالقوه کمترین هزینه تراکنش را برای شما فراهم کنند. اگر محصولات با ارزش و حجم بالا ارائه می دهید ، ممکن است مبلغ هنگفتی به بانکهای معمولی و درگاه های پرداخت خود پرداخت کنید.

بنابراین ، از نظر سودآوری ، پذیرش بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر ممکن است به طور بالقوه مقداری از هزینه های معاملات شما را پس انداز کند.


4 بدون شارژ

مشاغل به دلیل برگشت هزینه ها متحمل خسارات زیادی می شوند. شارژ شارژ هزینه ای است که پس از آنکه مشتری با موفقیت موردی را در صورت حساب یا گزارش معاملات خود منازعه کرد ، به کارت پرداخت برمی گردد. این گاهی اوقات در کلاهبرداری یک طرفه استفاده می شود که مشتری با گزارش اتهامات جعلی علیه تجارت به شرکت کارت اعتباری خود ، از محصولات و خدمات به صورت رایگان استفاده می کند. در حالی که مبارزه با این اتهامات غیرممکن نیست ، اما زمان و تلاش زیادی لازم است تا شرکت سرانجام تصمیم بگیرد ضرر را بپردازد.

خوب ، پرداخت های رمزنگاری نیز می تواند در اینجا کمک کند. معاملات انجام شده قابل تغییر نیست. آنها در دفتر عمومی تغییرناپذیر ثبت می شوند. بنابراین ، مشاغل می توانند با پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده ، شبهات برگشتی احتمالی جعلی را حذف کنند.


5 غیر متمرکز

آنچه باعث توجه بلاکچین می شود ساختار غیر متمرکز آن است. هیچ نهادی واحد مالک معامله ثبت شده در دفتر عمومی نیست. فرستنده و گیرنده پرداخت می توانند به اطلاعات مربوط به معامله دسترسی پیدا کنند و زمان و نحوه پردازش انتقال رمزنگاری را بررسی کنند.

علاوه بر این ، داده ها در یک سری گره ها توزیع می شوند ، و باعث می شود کمتر در معرض فساد یا داروهای غیر مجاز قرار بگیرند. همچنین نیاز به یک واسطه یا واسطه برای انتقال اطلاعات بین فرستنده ها و گیرنده ها را کاهش می دهد.

در مقایسه با هر سیستم پرداخت دیگر در سطح جهان ، پرداخت های رمزنگاری به شما قدرت بیشتری در پول نقد خود ارائه می دهند. نیازی نیست نگران کمیسیون یا هزینه نگهداری فنی باشید. وقتی کیف پول رمزنگاری خود را تنظیم کردید و سیستم پرداخت را مرتب کردید ، همه معاملات به آن کیف پول منتهی می شوند.


6 رشد

اگر متوجه شده باشید ، اکوسیستم ارز رمزنگاری شده همچنان شاهد رشد چشمگیری مانند گذشته است. به معنای اصلی ، پذیرفتن جریان اصلی ارزهای رمزپایه به عنوان یک روش معتبر پرداخت اجتناب ناپذیر است.

هزاران کسب و کار در سراسر جهان بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کنند. پیش از این ، Binance یک راهنمای مفید در مورد روش های صرف بیت کوین برای نیازهای روزمره خود تهیه کرده بود. ارائه دهندگان پرداخت مانند PayPal شروع به پذیرش برخی از ارزهای رمزپایه اصلی به عنوان پرداخت کرده اند که میلیون ها بازرگان را قادر می سازد با خیالی راحت تجارت کنند.


7 سادگی

برخلاف زمان های گذشته ، برای شروع پذیرش پرداخت های رمزنگاری در مشاغل خود ، نیازی نیست که یک متخصص فن باشید.

فکر نمی کنید این دلایل به اندازه کافی قانع کننده باشد تا بتوانید شروع به پذیرش پرداخت های رمزنگاری کنید؟ ما اعتقاد داریم آنها هستند اما نظرات شما را در این زمینه با ما در میان بگذارید.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!