این هفته در Binance : 27 اوت - 3 سپتامبر

این هفته در Binance : 27 اوت - 3 سپتامبر

در نسخه امروز این هفته در Binance (27 آگوست - 3 سپتامبر 2021): ما تلاش های خود را برای انطباق با استخدام جدید تقویت کردیم ، انگیزه جدیدی را برای تکمیل KYC ایجاد کردیم و Binance NFT چهارمین سالگرد مسابقه x Orlinski Collect to Win را اعلام کرد.

هموطنان بینانسیان ،

KYC نام بازی است! اگر چیزی نشنیده اید ، ما مجموعه ای از مشوق ها را برای تشویق کاربران Binance به تکمیل تأیید واسطه ، از جمله صندوق آزمایشی 500 روزه 500 BUSD پس انداز ، راه اندازی کرده ایم. با کمک شما ، ما می توانیم با هم به سمت یک اکوسیستم رمزنگاری امن تر حرکت کنیم.حالا بیایید مستقیماً به بازبینی بازار برای این هفته بپردازیم.

این هفته در Binance : 27 اوت - 3 سپتامبر

بازبینی هفتگی بازار

این هفته ما شاهد افزایش کل بازار ارزهای رمزپایه در حدود 11 درصد بودیم ، از 2.01 تریلیون دلار در 27 اوت 2021 به 2.23 تریلیون دلار در زمان نگارش این مقاله.

بیت کوین (BTC) در 2 سپتامبر 2021 به طور خلاصه به بالاترین سطح هفتگی 50،290 دلار در هفته رسید. در حال حاضر 50،054 دلار پوند معامله می شود.

در همان دوره ، اتریوم (ETH) برای اولین بار در 4 ماه گذشته بیش از 3800 دلار معامله شد. در زمان نگارش این مقاله ، اتریوم در حدود 3،962 دلار معامله می شود.

این هفته در Binance : 27 اوت - 3 سپتامبر

1. بایننس مدیر حسابرسی و تحقیقات جدیدی را استخدام می کند

خوشحالیم که از آرون اکبیکیان در تیم حسابرسی و تحقیقات استقبال می کنیم ، جایی که او به شما اطمینان می دهد Binance و صنعت رمزنگاری بزرگتر مکان امن تری برای همه است. کار او شامل شناسایی بازیگران بد در بستر Binance و کمک به سازمان های اجرای قانون در سراسر جهان خواهد بود.

درباره آرون اکبیکیان بیشتر بدانید

2. حساب خود را تأیید کرده و کوپن پس انداز 500 BUSD دریافت کنید

از حالا تا 18 سپتامبر ، کاربرانی که KYC را تکمیل کنند ، کوپن 7 روزه 500 BUSD Savings Trial Fund Fund دریافت می کنند. در Binance ، امنیت کاربر اولویت اصلی ما برای ایجاد یک محیط رمزنگاری امن برای همه است.

درباره فعالیت KYC بیشتر بدانید

این هفته در Binance : 27 اوت - 3 سپتامبر

3. جمع آوری کنید تا سه NFT منحصر به فرد Orlinski برنده شوید

مهمانی هرگز به پایان نمی رسد. این شانس شما برای برنده شدن 3 انحصاری Binance 4th Anniversary X Richard Orlinski SSR NFT است. بیاموزید که چگونه می توانید در مسابقه Richard Orlinski Collect برای برنده شدن در مسابقات NFT شرکت کنید.

قوانین مسابقات NFT را بخوانید

چه چیزی در بورس تیک می زند

لیست های جدید این هفته:

  • Gnosis (GNO) : Gnosis به کاربران امکان می دهد دارایی های دیجیتالی را در Ethereum از طریق محصولات مختلف ، از جمله Gnosis Safe ، Gnosis Protocol و GnosisDAO ایجاد ، تجارت و نگهداری کنند.

فعالیتهای این هفته:

فعالیت های جهانی بایننس:

شرکت های وابسته بایننس منحصر به فرد. برای تکمیل KYC از مراجع دعوت کنید و واجد شرایط اشتراک 25000 BUSD جایزه خواهید بود. فعالیت 18 سپتامبر به پایان می رسد ( ادامه مطلب )

72H تبلیغی فلش . کاربران جدید هنگام پرداخت با CLP ، MXN و PEN می توانند از تخفیف هزینه کارت صفر برخوردار شوند. فعالیت در 4 سپتامبر به پایان می رسد ( ادامه مطلب )

50،000 USDT هدیه کاربرانی که مسابقه وام های Binance Margin Loans را با حداقل 80 درصد تصحیح تکمیل کنند ، واجد شرایط خواهند بود که مبلغ 50،000 USDT را به صورت مساوی در کوپن های بدون سود حاشیه تقسیم کنند. فعالیت در 7 سپتامبر به پایان می رسد ( ادامه مطلب )

NFT های منحصر به فرد را به دست آورید و با Trey Songz موسیقی بسازید. جدیدترین مجموعه جعبه مرموز NFT تری سونگ را جمع آوری کنید تا فرصتی برای ایجاد موسیقی با هنرمند تحسین شده RnB داشته باشید. فعالیت 28 سپتامبر به پایان می رسد. ( ادامه مطلب )

Binance NFT جعبه اسرار آمیز موزه هرمیتاژ دولتی را راه اندازی می کند. این مجموعه با آثار بازآفرینی شده از لئوناردو داوینچی ، وینسنت ون گوگ ، کلود مونه و بیشتر ، در مجموع دارای 5 NFT برای حراج است که هریک با پیشنهاد اولیه 10000 دلار آمریکا قرار دارد. فعالیت در 7 سپتامبر به پایان می رسد ( ادامه مطلب )

موارد انحصاری منطقه ای:

آفریقا ویژه: همه سازندگان واجد شرایط که تبلیغات جدید BNB ، BTC ، BUSD ، DAI ، ETH و USDT را در طول دوره فعالیت با ارزهای فیات GHS ، KES و ZAR معامله می کنند ، از 0 هزینه معامله در این جفت معاملاتی برخوردار خواهند شد. فعالیت 30 سپتامبر به پایان می رسد. ( ادامه مطلب )

اندونزی 9.9 ویژه: کاربران اندونزی می توانند 20٪ تخفیف BUSD از 2021-09-09 12:00 بعد از ظهر (UTC+7) 2021-09-09 19:00 بعد از ظهر (UTC+7) ( بیشتر بخوانید )

سایر نکات قابل تامل

  • محدودیت های حساب را در Binance NFT تعیین کنید. با محدودیت حساب ، می توانید هزینه های خود را پیگیری کرده و حساب خود را در برابر بدافزار فیشینگ بهتر محافظت کنید. ( ادامه مطلب )

  • حاشیه جدا شده: FARM ، MBOX TRIBE. بایننس FARM ، MBOX و TRIBE را به عنوان دارایی های وام گیرنده حاشیه جداگانه اضافه کرده است و تجارت حاشیه جداگانه را برای جفت های جدید حاشیه فعال کرده است: FARM/USDT ، FARM/BUSD ، FARM/BTC ، MBOX/USDT ، MBOX/BUSD ، MBOX/BTC ، TRIBE/USDT ، TRIBE/BUSD ، TRIBE/BTC. ( ادامه مطلب )

  • Stake FET و ALPHA. Binance Staking به طور رسمی فعالیت پربازده جدیدی را آغاز کرد. FET و ALPHA خود را به خطر بیندازید و تا 10.56 AP APY درآمد کسب کنید. ( ادامه مطلب )

  • تبدیل فرابورس: 18 توکن جدید به اضافه جفت معاملاتی جدید. TRU ، SAND ، ALICE ، SLP ، ADX ، FLOW ، QNT ، SC ، TRB ، LRC ، TLM ، FET ، ANT ، XEM ، PERP ، TKO ، FIS و NKN با 327 جفت جدید در دسترس اضافه شده اند. ( ادامه مطلب )

  • مرحله 56 سرمایه گذاری دوگانه - محصولات جدید ETH. محصولات ETH در تاریخ 01/09/2021 در ساعت 10:00 (UTC) به Dual Investment اضافه شد. در محصولات سرمایه گذاری دوگانه مشترک شوید و از نرخ بهره بسیار بالاتری برخوردار شوید. ( ادامه مطلب )

  • Binance برای فعال سازی مجدد سپرده های USD از طریق کانال بانک SWIFT. Binance سپرده های USD را از طریق شبکه پرداخت SWIFT در تاریخ 2021-09-01 09:00 (UTC) دوباره فعال کرد. برداشت های دلار بعداً فعال می شود. ( ادامه مطلب )

سطح رمزنگاری خود را بالا ببرید (با مقالات آکادمی)

  • NFT Games 101. بازی و درآمد غیرفعال؟ در این مقاله همه چیز را در مورد بازی های NFT و نحوه عملکرد آنها بیاموزید. ( ادامه مطلب )

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!