Binance Lite vs Professional: کدام حالت برای شما مناسب است؟

 Binance Lite vs Professional: کدام حالت برای شما مناسب است؟

با ورود تعداد بیشتری از افراد به فضای رمزنگاری ، خرید بیت کوین و ارزهای رمزپایه محبوب با استفاده از برنامه Binance که هم در iOS و هم در Android موجود است ، حتی برای کاربران آسان تر بود . حالت آرشیو که قبلاً فقط در مناطق منتخب در دسترس بود ، اکنون در کشورهای بیشتری در سراسر جهان موجود است. این که آیا شما تازه وارد رمزنگاری هستید یا یک کاربر باتجربه Binance ، ما چیزی را برای همه ارائه می دهیم - بدانید کدام حالت برای شما مناسب است.

Binance Lite چیست؟ چگونه می توانم به آن دسترسی پیدا کنم؟

Binance Lite ویژگی جدیدی در برنامه Binance است که خرید رمزنگاری را حتی راحت تر می کند. حالت Lite یک رابط کاربری ساده ارائه می دهد که بر روی سادگی ، سرعت و سهولت استفاده تمرکز دارد. ما ویژگی های پر استفاده ما را درست در نوک انگشتان شما قرار می دهیم و میزان اطلاعات روی صفحه را کاهش می دهیم ، و حالت Lite را به گزینه ای مناسب برای مبتدیان رمزنگاری ، اولین بار برای کاربران Binance و کاربرانی که فقط به اصول اولیه احتیاج دارند ، تبدیل می کنیم.

به جلو ، حالت Lite برای اکثر کاربرانی که برای اولین بار برنامه Binance را بارگیری می کنند ، تجربه برنامه "پیش فرض" خواهد بود . کاربران جدید و موجود برنامه Binance می توانند در هر زمان بین حالت Lite و Professional جابجا شوند . برای روشن کردن حالت Lite - یا با رابط کاربری کلاسیکی که می شناسید و دوست دارید ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

 Binance Lite vs Professional: کدام حالت برای شما مناسب است؟

تفاوت Lite و Professional چیست؟ از کدوم نسخه استفاده کنم؟

برای اکثر کاربران رمزنگاری ، حالت Lite با حفظ ویژگی های اصلی که بیشتر از همه استفاده می کنند ، استفاده بهتر از حالت حرفه ای کلاسیک را ارائه می دهد. کاربران می توانند به راحتی قیمت ها را بررسی کرده و بدون توجه کتابها و نمودارهای پیچیده سفارشات ، خریدهای خود را انجام دهند.

اولین چیزی که در مورد حالت Lite مشاهده خواهید کرد این است که رابط کاربری ساده و کاربرپسند است. صفحه اصلی دارای یک داشبورد اساسی است که در آن می توانید قیمت ارزهای رمزپایه محبوب را بررسی کنید و روی ارزهایی که می خواهید بخرید یا بفروشید ضربه بزنید. همچنین بدون اطلاعات دفترچه سفارش و ویژگی های پیشرفته نمودار که معامله گران فنی به آن اعتماد می کنند ، متوجه می شوید که رابط کاربری تجارت ساده شده است.

 Binance Lite vs Professional: کدام حالت برای شما مناسب است؟

نوار پیمایش در پایین صفحه به شما امکان می دهد تعادل کیف پول و ارزش نمونه کارها را به سرعت بررسی کنید. برای دسترسی به ویژگی های زیر می توانید روی نماد میانی در نوار پیمایش ضربه بزنید: خرید یا فروش رمزنگاری ، واریز فیات یا رمزنگاری ، یا تبدیل رمزنگاری خود از یک دارایی به دارایی دیگر.

برای معامله گران فعال و کاربران Binance پیشرفته تر ، حالت Professional تجربه کلاسیک برنامه Binance را با دسترسی بی وقفه به سبد وسیع تر محصولات و خدمات رمزنگاری Binance ارائه می دهد. معامله گران فعال به سمت رابط تجارت قوی گرایش پیدا خواهند کرد ، در حالی که کاربران پیشرفته تر می توانند از تمام پیشنهادات Binance استفاده کنند. علاوه بر یک رابط تجاری پیچیده تر ، کاربران متوسط ​​و پیشرفته می توانند دارایی های رمزنگاری موجود خود را با Binance Earn رشد دهند ، با استفاده از Binance P2P مستقیماً با سایر کاربران تجارت کنند و به معاملات مشتقات با Binance Futures دسترسی داشته باشند. این ها برش کوچکی از ویژگی های غنی است که حالت حرفه ای فراهم می کند. کسانی که می خواهند تجربه Binance خود را به حداکثر برسانند ممکن است حالت حرفه ای را به حالت Lite ترجیح دهند. به طور خلاصه:

حالت آرشیو برای:

  • تازه کارهای رمزنگاری

  • کاربرانی که به دنبال راهی آسان برای خرید و فروش رمزنگاری هستند

  • تاجران و دستفروشان نادر

  • اولین بار کاربران Binance

حالت حرفه ای برای:

  • تاجران فعال

  • کاربران باتجربه رمزنگاری

  • کاربرانی که می خواهند دارایی های رمزنگاری موجود خود را با استفاده از اکوسیستم کامل Binances رشد دهند

  • کاربران موجود Binance

البته ، بهترین راه برای اینکه بفهمید کدام حالت برای شما مناسب است ، این است که خودتان آن را امتحان کنید. برای داشتن ظاهری مدرن و تمیز می توانید در هر زمان بین Lite و Pro جابجا شوید یا با رابط کاربری کلاسیکی که می شناسید و دوست دارید بروید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!