برنامه وابسته Binance

چگونه به Affiliate Program بپیوندیم و در Binance شریک شویم
Binance را به مخاطبان خود توصیه کنید و تا 50٪ کمیسیون مادام العمر در هر معامله واجد شرایط دریافت کنید.

آیا باور دارید که می توانید با بیت کوین، بلاک چین و بایننس دنیا را به سمت بهتر شدن مبادله کنید؟ به برنامه وابسته بایننس بپیوندید و زمانی که دنیای خود را به بایننس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان معرفی می‌کنید، برای تلاش‌های خود پاداش دریافت کنید.


برنامه وابسته بایننس چیست؟

چگونه به Affiliate Program بپیوندیم و در Binance شریک شویم
برنامه وابسته بایننس به شما امکان می دهد پیوند ارجاع منحصر به فرد خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارید تا در هر معامله واجد شرایط تا 50 درصد کمیسیون دریافت کنید.

کاربرانی که با استفاده از پیوند ارجاع منحصر به فرد شما برای حساب Binance ثبت نام می کنند، به طور خودکار به عنوان یک ارجاع موفق نسبت داده می شوند. در هر معامله ای که ارجاعات شما انجام می شود، کمیسیون دریافت خواهید کرد - در بایننس اسپات، معاملات آتی، معاملات مارجین، و حتی بایننس پول (شامل کمیسیون های مادام العمر در معاملات Spot Margin به علاوه بایننس استخر). شروع به دریافت کمیسیون بدون حداکثر سقف یا محدودیت زمانی - همه از طریق همان پیوند ارجاع.

انتخاب کنید که یک شرکت وابسته نقطه ای، وابسته به آینده یا هر دو باشید! اگر می‌خواهید هم برای یک شرکت سهامی خاص و هم برای آینده در نظر گرفته شوید، فقط وقتی سؤال در طول فرآیند درخواست شما پرسیده می‌شود، «هر دو» را انتخاب کنید.چگونه شروع به دریافت کمیسیون کنم؟

چگونه به Affiliate Program بپیوندیم و در Binance شریک شویم

مرحله 1: به یک وابسته بایننس تبدیل شوید

 • با پر کردن فرم بالا درخواست خود را ارسال کنید. هنگامی که تیم ما درخواست شما را ارزیابی کرد و اطمینان حاصل کرد که شما معیارهای زیر را دارید، درخواست شما تایید خواهد شد.


مرحله 2: پیوندهای ارجاع خود را ایجاد و به اشتراک بگذارید

 • لینک های ارجاع خود را مستقیماً از حساب Binance خود ایجاد و مدیریت کنید. می‌توانید عملکرد هر پیوند ارجاعی را که به اشتراک می‌گذارید پیگیری کنید. این ها را می توان برای هر کانال و برای تخفیف های مختلفی که می خواهید با جامعه خود به اشتراک بگذارید، سفارشی سازی کرد.


مرحله 3: بنشینید، استراحت کنید و کمیسیون بگیرید

 • هنگامی که شخصی با لینک ارجاع شما در Binance ثبت نام می کند یا حسابی را ثبت می کند، می توانید هر بار که معامله ای را انجام می دهد تا 50% کمیسیون دریافت کنید. پس عجله کنید همین الان به برنامه بپیوندید.نحوه پیوستن به برنامه وابسته بایننس

برای درخواست و شروع دریافت کمیسیون لطفا این فرم را پر کنید . به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

چگونه به Affiliate Program بپیوندیم و در Binance شریک شویم


چگونه واجد شرایط تبدیل شدن به یک Affiliate بایننس باشم؟

شخصی
 • حساب رسانه اجتماعی با بیش از 5000 دنبال کننده یا مشترک در یک یا چند پلت فرم رسانه های اجتماعی (یوتیوب، توییتر، فیس بوک، اینستاگرام)

جوامع رمزنگاری
 • رهبران مالی یا رهبران نظر با جامعه ای متشکل از 500 عضو در یک یا چند گروه اجتماعی (تلگرام، فیس بوک، وی چت، ردیت، QQ، VK)

سازمان تجاری
 • پایگاه کاربر 2000+
 • پلت فرم تجزیه و تحلیل بازار با بیش از 5000 بازدید روزانه.
 • بستر رسانه ای صنعت
 • صندوق رمزنگاری
 • پلت فرم معاملاتی کل

مزایای پیوستن به برنامه وابسته بایننس چیست؟


بایننس اسپات وابسته

دسته بندی

*مجموع معامله گران ارجاع شده

درصد کمیسیون

توجه داشته باشید

شعبه های نقطه ای

کمتر از 500

41%

الزام نگهداری BNB لغو شد

بزرگتر یا مساوی 500

50%

الزام نگهداری BNB لغو شد


*مجموع معامله گران ارجاع شده: تعداد کاربرانی که با پیوند ارجاع شما ثبت نام کرده اند و تراکنش Spot، Margin یا Future انجام داده اند.

همه شرکای وابسته تایید شده ما در معاملات Spot نرخ کمیسیون 41% (افزایش از 20% پیش فرض برای شرکای عادی) دریافت می کنند. علاوه بر این، کسانی که بیش از 500 معامله گر را دعوت می کنند، 50 درصد کمیسیون دریافت می کنند. هنگامی که نرخ کمیسیون Spot افزایش یافته و هر بررسی سه ماهه را قبول می کنید، مادام العمر است. بله، کمیسیون مادام العمر - بدون سقف، بدون محدودیت زمانی، فقط جریانی از پرداخت های فوری پس از اتمام هر معامله که فقط با دعوت کاربران بیشتری افزایش می یابد.


شرکت های وابسته بایننس فیوچر

دسته بندی

نرخ کمیسیون ارجاع پایه

نرخ کمیسیون ارجاع شما

نرخ تخفیف دوستان شما* (بازگشت)

* اعتبار برای 30 روز اول

شرکت های وابسته به آینده

40%

30%

10%علاوه بر مزایای فوق، شرکت های وابسته به آتی می توانند تا 40 درصد در معاملات آتی درآمد کسب کنند. شما باید به صفحه معاملات آتی بروید و حساب آتی خود را باز کنید تا تبدیل به یک وابسته بایننس آتی شوید. شرکت‌های وابسته به Binance Futures با 40% پاداش ارجاع پایه شروع می‌کنند. این به این معنی است که شما 30٪ از کارمزدهای معاملاتی را از ارجاعات خود دریافت می کنید (کمیسیون ارجاع دریافتی برای هر کاربر ارجاعی VIP0-VIP 1 12 ماه از روزهای مربوط به فعال سازی حساب آتی آنها طول می کشد و پس از آن منقضی می شود) و ارجاعات شما 10٪ تخفیف دریافت می کنند. کارمزد معاملات (به مدت 30 روز از تاریخ فعال سازی حساب آتی ادامه خواهد داشت). الزامات نگهداری BNB نیز برای شرکت های وابسته به Binance Futures لغو شده است.


مزایای بیشتری

چگونه به Affiliate Program بپیوندیم و در Binance شریک شویم
 • هر ماه یک پاداش آتی اضافی تا 72000 USDT دریافت کنید. برای جزئیات بیشتر، روی « برنامه پاداش وابسته بایننس آتی » کلیک کنید .
 • واجد شرایط یک مدیر حساب اختصاصی باشید.
 • کالاهای رایگان Binance، کوپن های آتی و موارد دیگر را برای تشویق بیشتر مخاطبان خود دریافت کنید.
 • دسترسی اولویت‌دار و آزمایش ویژگی‌های جدید را دریافت کنید.

حداقل مورد نیاز برای ارزیابی فصلی:

برای هر شرکت وابسته، نرخ کمیسیون ارجاع ابتدا به مدت 3 ماه (یعنی 90 روز پس از تاریخ تعدیل) تعدیل می شود و پس از اتمام 90 روز، فقط وابستگانی که معیارهای ذکر شده زیر را داشته باشند، همچنان کمیسیون ارجاع دریافت می کنند. فواید. پس از انجام موفقیت آمیز حداقل الزامات، شرکت های وابسته یک تمدید 90 روزه دیگر دریافت خواهند کرد که در آن زمان ارزیابی بعدی انجام خواهد شد.

- Spot (نرخ کمیسیون 41٪) و آتی (نرخ کمیسیون 30٪) : 10 معامله گر جدید وارد کشتی شوید و به حجم معاملات 50 BTC یا بیشتر دست پیدا کنید.

- Spot (نرخ کمیسیون 50٪) و آتی (نرخ کمیسیون 30٪) : 100 معامله گر جدید وارد کشتی شوید و به حجم معاملاتی 500 BTC یا بیشتر دست پیدا کنید.


یادداشت:

 • اگر شرکت وابسته که در حال حاضر از نرخ کمیسیون ارجاع 50 درصدی Spot بهره می‌برد، نتواند بررسی سه ماهه را برای ورود 100 معامله‌گر جدید و دستیابی به حجم معامله‌گر جدید حداقل 500 بیت کوین، اما در هیئت مدیره حداقل 10 معامله‌گر جدید و دستیابی به حجم معامله‌گر جدید، پشت سر بگذارد. از حداقل 50 بیت کوین در یک سه ماهه، نرخ کمیسیون ارجاع Spot شرکت وابسته از 50٪ به 41٪ کاهش می یابد.

 • برای واجد شرایط بودن برای درخواست نرخ کمیسیون ارجاع 50 درصدی Spot برای اولین بار، شرکت وابسته باید حداقل 500 معامله گر را داشته باشد. لطفاً با مدیر حساب یا خدمات مشتری خود تماس بگیرید تا پس از دعوت از 500 معامله گر، برای 50% نرخ کمیسیون ارجاع Spot درخواست دهید.

 • حداقل الزامات ارزیابی فصلی بر اساس نرخ کمیسیون ارجاع نقطه ای شرکت وابسته است. شرکت های وابسته با نرخ کمیسیون ارجاع 50 درصدی به معامله گران بیشتر و حجم معاملات بالاتر برای معامله گران جدید نیاز دارند.

 • تعداد معامله‌گران جدید و الزامات حداقل حجم معاملات برای هر دو شعبه Spot و Futures اعمال می‌شود.

 • معامله گر جدید: از طریق پیوند ارجاع وابسته ثبت نام کنید و حداقل یک معامله (معاملات نقطه ای، مارجین یا آتی) انجام داده باشید.


* لطفاً توجه داشته باشید - شرکت‌های وابسته مشمول همان مجموعه اولیه شرایط و ضوابط ارجاع Binance هستند. منابع اضافی

قوانین:

 • بایننس به هیچ عضو وابسته ای اجازه نمی دهد تا از یک کاربر موجود بایننس برای ایجاد یک حساب کاربری جدید با هدف تبدیل شدن به داور خود بخواهد. اگر بایننس تشخیص دهد که یک شرکت وابسته فرآیند ارجاع را دستکاری کرده است، عضویت آن وابسته کاهش می یابد و نرخ کمیسیون به 20% برای Spot و 10% برای Futures کاهش می یابد.

 • بایننس به هیچ یک از اعضای وابسته اجازه نمی دهد که به طور خصوصی هرگونه بازپرداخت ارجاعی اضافی (کمیسیون ارجاع مشترک با دعوت کننده) ارائه دهد. اگر بایننس تشخیص دهد که یک شرکت وابسته به صورت خصوصی هرگونه بازپرداخت ارجاعی را ارائه کرده است، عضویت شرکت وابسته کاهش می یابد و نرخ کمیسیون به 20% برای Spot و 10% برای Futures کاهش می یابد.

 • در صورت مشاهده هرگونه تخلف ارجاعی، بایننس صلاحیت کمیسیون های ارجاعی حساب اعضا را باطل می کند (همه نرخ های کمیسیون به 0٪ کاهش می یابد).

 • اگر بایننس تشخیص دهد که یک شرکت وابسته هر گونه رفتار آسیب‌رسان و/یا توهین‌آمیز را برای بایننس انجام دهد، عضویت و صلاحیت شرکت وابسته به پایان می‌رسد و نرخ کمیسیون آنها به 0 درصد کاهش می‌یابد. بایننس این حق را برای خود محفوظ می دارد که تمام کمیسیون های ارجاعی را که به حساب های شرکت های وابسته توزیع شده است، بازیابی کند. از جمله، اما نه محدود به سناریوهای زیر: 1. وابستگان، اطلاعات نادرست مربوط به Binance یا نظرات منفی درباره Binance در رسانه های اجتماعی ارسال می کنند. شامل، اما نه محدود به استفاده از عباراتی مانند "مشارکت"، "همکاری"، "تعاون"، و غیره.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!