چه کسی وارد Crypto شد وقتی بیت کوین 10 دلار بود

چه کسی وارد Crypto شد وقتی بیت کوین 10 دلار بود
ما از تأثیرگذاران رمزنگاری ، بازرگانان باسابقه ، بنیانگذاران صندوق VC و سایر افراد خواسته ایم که نکات برتر ، دنباله های اساسی توییتر و داستان های بهترین معاملات آنها را به اشتراک بگذارند. در این نسخه ما با ری تانگ تاجر قدیمی صحبت می کنیم که پر از توصیه های عملی برای سرمایه گذاران جدید و باتجربه است.

ری تانگ قبل از اینکه اکثر مردم حتی در مورد آن بشنوند ، در حالی که مشغول کار در یک پروژه دانشگاهی در سال 2011 بود ، در سراسر Bitcoin تصادف کرد. او اولین بیت کوین خود را برای زمانی که فقط 10 دلار بودند ، به دست آورد ، که برای ارسال پرداخت Western Union به یک غریبه نیاز به سفر به Walgreens داشت. در آن سوی کره زمین. (خوشبختانه خیلی راحت تر شده است.) وقتی قیمت بیت کوین به سرعت 30 دلار افزایش یافت ، او مجذوب شد. وی در سالهای پس از کالج کار در فیس بوک ، جایی که عضوی فعال در یک کانال رمزنگاری داخلی محبوب بود ، به تجارت عمیق تری پرداخت. این روزها او زندگی خود را بین شغل روزانه خود تقسیم می کند - او یک مدیر محصول در سایت مد آنلاین Farfetch است ، جایی که او ابزارهای داخلی را ایجاد می کند که هیچ ارتباطی با رمزنگاری ندارند - و مدیریت سبد ارزهای رمزنگاری شده خود. او پر از مشاوره های عملی و روزمره برای معامله گران جدید و تجار است.


تجارت مورد علاقه ری تانگ

او می داند که برای برخی از مردم دیوانه به نظر می رسد ، اما تانگ از سال 2014 هیچ بیت کوین فروخته است. در ابتدا این امر به این دلیل ساده بود که او نمی دانست چگونه از نتایج مالیات گرفتن سود استفاده کند ، اما به عنوان توانایی بیت کوین به عنوان ذخیره ثروت با گذشت سالها به یک استراتژی تبدیل شد. او با خنده می گوید: "من فقط خرید می کردم و جلوی فروش را می گرفتم." "که بدیهی است که به حباب 2017 کمک فوق العاده ای کرد. بنابراین بهترین معامله ای که انجام داده ام احتمالاً به معنای واقعی کلمه هیچ کاری نیست. "


مقاومت در برابر FOMO

هر چقدر زمان بندی شما خوب باشد ، شما هرگز کامل نخواهید شد. پشیمان خواهید شد که دیر به سراغ افزایش سکه ها رفته و زودتر غرق شدن را ترک نمی کنید (یا موقعیتی را ترک می کنید که بعداً جهش می کند یا تعداد بیشتری از سناریوها را ترک می کند). حتی تانگ که کمتر از یک دهم درصد ارزش فعلی آن به بیت کوین وارد شد ، به یاد می آورد که احساس می کرد از دست رفته است زیرا زودتر خرید نکرده است. وی می گوید: "یك چیز كه كمك می كند تعیین اهداف است." "بگو Ethereum اکنون 500 دلار است. هدفی را تعیین کنید که شاید با رسیدن به 1000 دلار ، 10 درصد از آن را بفروشید. و 10 درصد بیشتر با رسیدن به 1500 دلار. داشتن چنین چارچوبی واقعاً مفید است. "


حد و مرز تعیین کنید

بعضی اوقات دوستان از تانگ می خواهند که مبلغ خوبی را به آنها پیشنهاد کند تا بتوانند ارز رمزنگاری شده را بگذارند ، اما او فکر می کند آنها سوال اشتباهی را می پرسند. در عوض ، آنها باید در مورد درصد سهام سرمایه گذاری خود (و در نهایت ارزش خالص) که می خواهند اختصاص دهند ، فکر کنند. "وقتی این عدد را پیدا کردید ، می توانید آن را به سه سطل تقسیم کنید - درصدی که در بیت کوین می خواهید ، درصدی که در Ethereum می خواهید و درصدی که در سایر سکه ها می خواهید."


دارایی های خود را پیگیری کنید

تانگ پیشنهاد می کند که یک صفحه گسترده ایجاد کنید یا از یکی از ابزارهای رایگان موجود در اینترنت برای پیگیری نگه داشتن دارایی های خود و تصمیم گیری های استراتژیک استفاده کنید. او از یک برنامه وب و موبایل که توسط سایت اطلاعات رمزنگاری بازار CoinGecko ارائه شده استفاده می کند. او می گوید: "آنها به معنای واقعی کلمه هر سکه و هر نماد علامت گذاری را ارائه می دهند." "و شما فقط می توانید به صورت دستی تعداد سکه های خود را تایپ کنید و به سرعت ببینید که چگونه آنها در برابر یکدیگر عمل می کنند."


تحقیق ، تحقیق ، تحقیق

تانگ عمده نشریات آنلاین رمزنگاری مانند Coindesk و Mercari را می خواند ، اما می گوید تنها منبعی که با سرعت crypo حرکت می کند توییتر است. از جمله موارد مورد علاقه وی ، افرادی از صندوق های اصلی هستند که از منابع تجزیه و تحلیل بسیار بیشتری نسبت به سایر بازرگانان برخوردار هستند. چند پیشنهاد وی شامل بنیانگذاران Three Arrows Capital Su Zhu و Kyle Davies و Spartan Group است. او می گوید: "من تقریباً تمام تیم پارادایم را دنبال می كنم - آنها درخشان هستند و مواردی كه ارسال می كنند فوق العاده فنی است." "اگر من پست های آنها را بخوانم و نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنند ، این مرا مجبور به جستجو می کند."


به بیت کوین فکر کنید ، نه به دلار

انجام این کار آسان نیست ، اما تانگ پیشنهاد می دهد ذهنیت خود را تغییر دهید تا بیت کوین یا Ethereum به ارز پایه نمونه کارهای رمزنگاری شده شما تبدیل شود ، در عوض اینکه همیشه به ارزش آن به دلار آمریکا فکر کنید (یا هر چه ارز اصلی شما باشد). "سعی کنید ارزی را که بیشتر به آن اعتقاد دارید پیدا کنید و آن را ارز پایه خود قرار دهید. " "بنابراین نگران ارزش هولدینگ خود به دلار [روز به روز] نباشید ، نگران انجام معامله ای باشید که در نهایت منجر به دریافت سکه بیشتر شود. بسیاری از شرکت های بزرگ در واقع شروع به انجام این کار می کنند. "
 
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!