نکات حرفه ای مدیر که اکنون بودجه فناوری DeFi را تأمین می کند

نکات حرفه ای مدیر که اکنون بودجه فناوری DeFi را تأمین می کند
ما از تأثیرگذاران رمزنگاری ، بازرگانان باسابقه و بنیان گذاران صندوق VC خواسته ایم که نکات برتر ، استراتژی های تحقیقاتی ضروری و موارد دیگر را به اشتراک بگذارند. در این مقاله ، ما با شریک مدیریت ParaFi Capital ، بن فرمن ، صحبت می کنیم.

بن فرمن شریک مدیریت ParaFi Capital مستقر در سانفرانسیسکو است ، صندوق سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین و بازارهای مالی غیرمتمرکز (یا DeFi). وی پارافی را پس از یک دهه کار در امور مالی سنتی - با تمرکز بر سهام خصوصی و بازارهای اعتباری - در شرکت های بزرگ مانند KKR و TPG در سال 2018 تاسیس کرد. او می گوید: "خارج از بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش غیر حاکمیت ، منطقه اصلی فضای بلاکچین است که دارای تناسب واقعی در بازار محصولات ، کاربران واقعی و کشش واقعی است." "خدمات مالی غیر حاکمیت و غیرقابل قبول ، جایی است که ما تمرکز کرده ایم."

نگاه طولانی

به خصوص وقتی صحبت از بیت کوین می شود ، فرمن سرمایه گذاری در مقادیری را که می توانید بدون تلاش برای تعیین زمان بازار انجام دهید ، توصیه می کند. او می گوید: "تلاش برای پیش بینی قیمت ها در طی یک هفته یا یک ماه فقط استفاده زیاد از انرژی نیست." "من از سال 2013 در چرخه های گاو نر و خرس سرمایه گذاری کرده ام در رمزنگاری. من معتقدم دارایی های مجازی در نمونه کارها هر کس جای دارند - این فقط مسئله این است که شما چگونه می خواهید میزان قرار گرفتن در معرض آن را اندازه کنید. "


DeFi تخریب کرد

DeFi اجازه می دهد محصولات جدید مالی مانند وام های سریع و انتقال سریع ، ارزان و مرزی با ارزش. فورمن معتقد است که موضوعات بزرگ DeFi - سریع تر ، ارزان تر ، دسترسی بیشتر - به آن کمک می کند تا صنعت مالی را متحول کند. او می گوید: "تمام فعل های مالی همان چیزی است كه ما در حال بررسی آن هستیم." "وام ، وام ، هجینگ ، مبادله ، نمایه سازی ، مشاوره روبو. در بازارهای سنتی سرمایه ، همه این موارد اصطکاک دارند و واسطه ها کارمزد می گیرند. "


تجربه بهترین معلم است

درک برخی از مفاهیم رمزنگاری ممکن است دشوار باشد. فرمن توصیه می کند مبالغ کمی را کنار بگذارید و چند برنامه DeFi را برای خود امتحان کنید. او می گوید: "ساده ترین کار این است که [کیف پول رمزنگاری مبتنی بر مرورگر] MetaMask را بارگیری کرده و مقداری پول از حساب خود به کیف پول MetaMask خود ارسال کنید." "و سپس فقط شروع به استفاده از برنامه ها کنید. هنگامی که در [تبادل غیر متمرکز] Uniswap بین دو علامت تعویض می کنید ، احساس آن را احساس می کنید. یا وقتی پول پایدار را به [پروتکل وام] مرکب واریز می کنید و بدون هیچ گونه خطر مستقیم طرف مقابل شروع به کسب سود می کنید ، این واقعا جالب است. این زمانی است که لامپ خاموش می شود. "


سوراخ خرگوش را در آغوش بگیرید

اطلاعات عظیمی در اختیار همه سرمایه گذاران رمزنگاری است. فرمن پیشنهاد می کند از DeFi Pulse - وب سایتی که پروتکل ها را با توجه به میزان سرمایه ای که در یک زمان مشخص در آنها قفل شده است - رتبه بندی کند ، بازدید کرده و بر روی پروژه های جالب توجه کلیک کنید تا ببینید چه کاری انجام می دهند. او می گوید: "در هر زمان من 20 برگه مرورگر باز دارم که پر از مقاله هایی است که باید بخوانم." "هر پست منجر به پست دیگری می شود ، که منجر به پست دیگری می شود - و شما در نهایت به این سفر تفاهم خواهید رسید."


در داده ها شیرجه بزنید

یکی از مزایای DeFi (حداقل برای سرمایه گذاران با فن آوری) شفافیت ارائه شده توسط بلاکچین است. فورمن می گوید: "شما می توانید به برنامه ها نگاه كنید و ببینید كه در زمان واقعی ، چند نفر از آنها استفاده می كنند ، چه میزان از آنها استفاده می كنند." "بنابراین اگر مبادله غیرمتمرکز باشد ، می توانید حجم روزانه را ببینید و سعی کنید میزان استفاده و استفاده را در زمان واقعی اندازه بگیرید."


این داستان تازه شروع شده است

فورمن فرصتی بزرگ برای رمزنگاری برای ارزان تر و در دسترس تر قرار دادن منابع مالی می بیند - یا ، به گفته وی ، "یک تجربه آمازون مانند پول". وی همچنین خاطر نشان كرد كه این ابزارها برای استفاده از آنها همیشه به دانش تخصصی احتیاج ندارند. وی می گوید: "هنگام ارسال ایمیل ، نیازی به درک نحوه کارکرد SMTP نیست." "یا اگر در حال مرور یک وب سایت هستید ، به HTTP فکر نمی کنید. همه آن انتزاع شده است دور. ما در حال ورود به جهانی هستیم که بازارهای مالی و سرمایه از طریق بلاکچین ها اداره می شوند. اما نیازی به فکر کردن در مورد بلاکچین ها نبود. "
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!