نکات مربوط به معاملات ارزهای رمزنگاری شده در مورد Binance

نکات مربوط به معاملات ارزهای رمزنگاری شده در مورد Binance


چگونه می توانم معاملات ارز رمزنگاری شده را شروع کنم؟

اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید تجارت خود را شروع کنید ، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

در مرحله اول ، مطمئناً برای تجارت با سرمایه نیاز خواهید داشت. اگر پس انداز نداشته باشید و با پولی که می توانید از دست ندهید تجارت خود را شروع کنید ، می تواند به طور جدی بر زندگی شما تأثیر بگذارد. تجارت کار ساده ای نیست - اکثریت قریب به اتفاق معامله گران مبتدی ضرر می کنند. باید انتظار داشته باشید که پولی که برای تجارت کنار می گذارید می تواند به سرعت از بین برود و ممکن است هرگز ضرر خود را جبران نکنید. به همین دلیل توصیه می شود برای آزمایش آبها با مقادیر کمتری شروع کنید.

نکته دیگری که باید به آن فکر کنید ، استراتژی کلی تجارت شماست. در هنگام کسب درآمد در بازارهای مالی ، راههای زیادی وجود دارد. بسته به زمان و تلاشی که می توانید برای این کار انجام دهید ، می توانید برای رسیدن به اهداف مالی خود از بین استراتژی های مختلف یکی را انتخاب کنید.

سرانجام ، در اینجا یک نکته اضافی وجود دارد. بسیاری از معامله گران در بهترین حالت خود هستند که معامله منبع اصلی درآمد آنها نیست. به این ترتیب تحمل بار عاطفی راحت تر از این است که بقای روزمره آنها به آن وابسته باشد. از بین بردن احساسات ویژگی اصلی تاجران موفق است و انجام آن در شرایطی که معیشت فرد در معرض خطر است ، به طور قابل توجهی دشوارتر است. بنابراین ، به خصوص هنگامی که کار خود را شروع می کنید ، می توانید به عنوان یک کار جانبی به تجارت و سرمایه گذاری فکر کنید. و به خاطر داشته باشید که برای یادگیری و تمرین با مقادیر کم شروع کنید. همچنین ممکن است مفید باشد که به دنبال روش های کسب درآمد منفعلانه با ارز رمزپایه باشید.

اگر می خواهید در مورد اشتباهات ساده برای جلوگیری از معاملات و تجزیه و تحلیل فنی اطلاعاتی کسب کنید ، 7 اشتباه متداول در تجزیه و تحلیل فنی (TA) را بررسی کنید.


نحوه معامله ارز رمزنگاری شده در Binance

بنابراین ، شما تصمیم گرفته اید که می خواهید وارد دنیای تجارت ارزهای رمزپایه شوید. چه کار باید انجام بدهید؟

ابتدا باید ارز فیات خود را به ارز رمزپایه تبدیل کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار رفتن به صفحه خرید Crypto در Binance است ، جایی که گزینه های زیادی خواهید داشت. با استفاده از حساب بانکی خود در صرافی P2P و راه حل های شخص ثالث مانند Simplex ، Paxful یا Koinax می توانید رمزنگاری را با کارت های نقدی و اعتباری خریداری کنید. پس از پایان کار ، بخشی از سیستم مالی جدید خواهید شد!

اکنون که رمز ارز خود را دریافت کرده اید ، گزینه های بالقوه فراوان وجود دارد. بلافاصله می توانید به صرافی بایننس بروید و سکه معامله کنید. اگر تجربه قبلی در زمینه تجارت دارید ، می توانید از بستر معاملاتی حاشیه Binance یا Binance Futures نیز دیدن کنید. همچنین فرصتهای منفعل در دسترس وجود دارد که شامل سهام ، وام دارایی شما در Binance Savings ، پیوستن به استخر استخراج Binance و موارد دیگر است.

تاکنون ، همه این موارد شامل مبادله ای متمرکز بوده است - مانند Binance. این مبادلات مبادله ای است که رمزنگاری خود را در آن سپرده گذاری می کنید و فعالیت های مالی خود را در سیستم های داخلی صرافی انجام می دهید. با این حال ، به لطف جادوی فناوری بلاکچین ، گزینه های دیگری وجود دارد که مبادلات غیرمتمرکز (DEX) نامیده می شوند. در این مکان ها ، وجوه شما هرگز کیف پول ارز رمزنگاری شده خود را ترک نمی کند ، بنابراین در هر زمان حضانت کامل آنها را خواهید داشت. همچنین می توانید کیف پول سخت افزاری خود را متصل کرده و مستقیماً از طریق آن تجارت کنید.

صرافی های متمرکز در فضای ارزهای رمزپایه غالب هستند. اما بسیاری از معامله گران و علاقه مندان به بلاکچین معتقدند که بخش قابل توجهی از حجم معاملات ارزهای رمزپایه در آینده بر روی DEX ها اتفاق می افتد. به Binance DEX بروید و خودتان تجربه تجارت را امتحان کنید!ژورنال تجارت چیست و آیا باید از آن استفاده کنم؟

مجله تجارت مستندی از فعالیت های تجاری شما است. باید یکی نگه داری؟ شاید! می توانید از یک صفحه گسترده اکسل ساده استفاده کنید یا در یک سرویس اختصاصی مشترک شوید.

به خصوص هنگامی که نوبت به معاملات فعال تری می رسد ، برخی از معامله گران برای داشتن سودآوری مداوم ، داشتن یک ژورنال تجاری را ضروری می دانند. پس از همه ، اگر فعالیت های تجاری خود را مستند نکنید ، چگونه نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی می کنید؟ بدون داشتن مجله تجارت ، تصور روشنی از عملکرد خود نخواهید داشت.

به خاطر داشته باشید که تعصبات می توانند سهم عمده ای در تصمیم گیری های تجاری شما داشته باشند و یک مجله تجاری می تواند به کاهش برخی از آنها کمک کند. چطور؟ خوب ، شما نمی توانید با داده ها بحث کنید! عملکرد معاملات به تعداد بالا می رسد و اگر کار خوبی انجام ندهید ، در عملکرد شما منعکس می شود. با نگه داشتن دقیق یک مجله معاملات ، همچنین می توانید بهترین استراتژی ها را کنترل کنید.


چگونه باید اندازه موقعیت خود را در معاملات محاسبه کنم؟

یکی از مهمترین جنبه های تجارت ، مدیریت ریسک است. در واقع ، برخی از بازرگانان معتقدند این مهمترین چیز است. به همین دلیل محاسبه اندازه موقعیت های شما با یک فرمول استاندارد بسیار مهم است. نحوه محاسبه به این صورت است.

اول ، شما باید تعیین کنید که چه مقدار از حساب خود را مایل به خطر انداختن در معاملات فردی هستید. بگذارید بگوییم این 1٪ است. آیا این بدان معناست که شما با 1٪ حساب خود موقعیت هایی را وارد می کنید؟ خیر ، این بدان معناست که اگر ضرر و زیان شما متوقف شود ، بیش از 1٪ از حساب خود را از دست نخواهید داد.

این ممکن است خیلی کم به نظر برسد ، اما این برای اطمینان از این است که چند معامله بد اجتناب ناپذیر حساب شما را منفجر نخواهد کرد. بنابراین ، پس از دریافت این تعریف ، باید تعیین کنید که ضرر متوقف شده شما کجاست. این کار را بر اساس مشخصات ایده تجارت ، برای هر تجارت شخصی انجام می دهید. بیایید بگوییم شما تعیین کرده اید که ضرر 5٪ از ورودی اولیه خود را قرار می دهید. این بدان معناست که وقتی ضرر متوقف می شود و 5٪ از ورودی خود خارج می شوید ، باید دقیقاً 1٪ از حساب خود را از دست بدهید.

بنابراین ، بیایید بگوییم اندازه حساب ما 1000 USDT است. ما با هر معامله 1٪ در معرض خطر هستیم. ضرر توقف ما 5٪ از ورود ماست. از چه اندازه موقعیتی باید استفاده کنیم؟

1000 * 0.01 / 0.05 = 200

اگر می خواهیم فقط 10 USDT از دست بدهیم که 1٪ حساب ماست ، باید موقعیت 200 USDT را وارد کنیم.

این روند در ابتدا می تواند کمی طولانی به نظر برسد ، اما برای مدیریت صحیح ریسک ضروری است. خبر خوب ، ما یک مقاله کامل در مورد آن داریم: نحوه محاسبه اندازه موقعیت در معاملات.


از چه نرم افزار تجارت آنلاین استفاده کنم؟

تجزیه و تحلیل نمودار یک قسمت اصلی از جعبه ابزار تجارت هر تحلیلگر فنی است. اما بهترین راه برای انجام این کار کجاست؟ Binance نمودارهای TradingView را یکپارچه کرده است ، بنابراین می توانید تجزیه و تحلیل خود را مستقیماً در سیستم عامل انجام دهید - هم در رابط وب و هم در برنامه تلفن همراه. همچنین می توانید یک حساب TradingView ایجاد کنید و همه بازارهای Binance را از طریق سیستم عامل آنها بررسی کنید.

ارائه دهندگان نرم افزار نمودارهای آنلاین متعدد دیگری نیز در بازار وجود دارند که هرکدام مزایای مختلفی را ارائه می دهند. اگرچه به طور معمول ، شما باید ماهانه هزینه اشتراک بپردازید. برخی دیگر که به تجارت رمزنگاری متمرکز شده اند ، Coinigy ، TradingLite ، Exocharts و Tensorcharts هستند.


آیا برای معامله باید به گروه پولی بپیوندم؟

به احتمال زیاد نه اطلاعات رایگان عالی در مورد تجارت در آنجا زیاد است ، پس چرا از آن درس نمی گیرید؟ همچنین انجام معاملات به تنهایی مفید است ، بنابراین می توانید از اشتباهات خود درس بگیرید و آنچه را که برای شما و سبک تجارت شما مناسب است ، بیابید.

ورود به یک گروه پولی می تواند یک ابزار یادگیری معتبر باشد ، اما مراقب کلاهبرداری و تبلیغات جعلی باشید. به هر حال ، به دست آوردن پیروان برای یک سرویس پولی ، جعل نتایج معاملات کاملاً آسان است.

همچنین باید به این فکر کرد که چرا یک تاجر موفق در وهله اول ممکن است بخواهد یک گروه پولی راه اندازی کند. مطمئناً ، کمی از درآمد جانبی همیشه مورد استقبال قرار می گیرد ، اما اگر این کار در حال حاضر بسیار خوب است ، چرا این کار را با پرداخت هزینه سنگین انجام می دهید؟

با این اوصاف ، برخی از معامله گران موفق جوامع پولی با کیفیت بالا را با خدمات اضافی مانند داده های ویژه بازار اداره می کنند. فقط مراقب باشید که پول خود را به چه کسی می دهید ، زیرا اکثر گروه های پرداخت شده برای تجارت برای استفاده از تجار مبتدی وجود دارد.

پمپ و دامپ (PD) چیست؟

پمپ و دامپ طرحی است که شامل افزایش قیمت دارایی از طریق اطلاعات نادرست است. وقتی قیمت به میزان قابل توجهی افزایش یافت ("پمپاژ" شد) ، مجرمان کیفهای ارزان قیمت خریداری شده خود را با قیمت بسیار بالاتر به فروش می رسانند.
نکات مربوط به معاملات ارزهای رمزنگاری شده در مورد Binance
الگوی قیمت معمول یک طرح پمپ و کمپرسی.


طرح های پمپ و دامپ در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده به ویژه در بازارهای گاو نر و بیداد می کند. در این مواقع ، بسیاری از سرمایه گذاران بی تجربه وارد بازار می شوند و استفاده از آنها راحت تر است. این نوع کلاهبرداری بیشتر با ارزهای رمزپایه کوچک بازار رخ می دهد ، زیرا قیمت آنها به دلیل نقدینگی کم این بازارها به راحتی قابل تورم است.

طرح های پمپ و تخلیه غالباً توسط "گروه های پمپ و دامپ" خصوصی انجام می شود که نوید بازگشت آسان برای وصال ها را می دهد (معمولاً در ازای دریافت هزینه). با این حال ، آنچه معمولاً اتفاق می افتد این است که گروهی حتی کوچکتر که قبلاً مواضع خود را ساخته اند ، از این وصال ها استفاده می کنند.

در بازارهای قدیمی ، افرادی که در تسهیل طرح های پمپ و کمپرسی مقصر شناخته شده اند ، جریمه های سنگینی می شوند.

آیا باید برای ورود به سیستم ارزهای رمزنگاری ثبت نام کنم؟

شاید ، اما بیشتر مراقب باشید! Airdrops راهی نوین در توزیع ارزهای رمزپایه برای مخاطبان گسترده است. airdrop می تواند یک روش عالی برای اطمینان از این باشد که ارز رمزنگاری شده فقط در اختیار چند دارنده نیست. مجموعه متنوعی از دارندگان برای یک شبکه سالم و غیرمتمرکز از اهمیت بالاتری برخوردار است.

با این حال ، چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد. خوب ، بعضی اوقات ، اگر خیلی خوش شانس باشید ، ممکن است وجود داشته باشد! به طور معمول ، اتفاقی که می افتد این است که مروجین airdrop کاملاً سعی می کنند از شما استفاده کنند یا در عوض چیزی را می خواهند.

آنها چه درخواست خواهند کرد؟ یکی از متداول ترین "دارایی" هایی که در ازای هوی درشت درخواست می شود ، اطلاعات شخصی شما است. آیا داده های شخصی شما به ارزش 10-50 دلار یک ارز رمزپایه بسیار سوداگرانه است؟ این انتخاب شماست ، اما ممکن است روشهای بهتری برای کسب درآمد جانبی وجود داشته باشد ، بدون اینکه حریم خصوصی و اطلاعات شخصی شما را به خطر بیندازد. به همین دلیل است که شما باید بیشتر مراقب باشید در هنگام ورود به سیستم ورود به سیستم ارزهای رمزنگاری شده.


افکار پایانی

بنابراین ، ما چیزهای زیادی را پشت سر گذاشتیم ، مگر نه؟ شروع کار با معاملات ارزهای رمزنگاری می تواند یک کار دلهره آور باشد - مفاهیم زیادی برای یادگیری وجود دارد. امیدوارم که این راهنما به شما کمک کرده باشد تا در معاملات ارزهای رمزپایه کمی راحت تر باشید.

با این حال ، همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد! به همین دلیل ما یک پلت فرم QA ویژه ارز رمزنگاری شده ایجاد کرده ایم: از آکادمی بپرسید. اگر در مورد معاملات ارز رمزنگاری ، فناوری بلاکچین ، رمزنگاری یا سایر موضوعات مرتبط س questionsال دیگری دارید ، در صورت تمایل یکی را ارسال کنید و انجمن به شما پاسخ خواهد داد! آنجا میبینمت.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!