نحوه خواندن
نکات تجاری

نحوه خواندن "سیگنالهای یک شمعی" نمودارهای شمعدان

نمی دانید چه ارزهای رمزپایه ای بخرید و چه زمانی؟ وقتی در مورد دارایی های رمزنگاری تحقیق می کنید ، ممکن است با یک نوع نمودار قیمت خاص به نام نمودار شمعدان روبرو شوید. بنابراین خوب است که کمی وقت بگذارید و یاد بگیرید چگونه اینها کار می کنند. همانند نمودارهای خطی و میله ای آشنا تر ، شمعدان ها در طول محور افقی زمان و داده های قیمت را در محور عمودی نشان می دهند. اما برخلاف نمودارهای ساده ، شمعدان ها اطلاعات بیشتری دارند. با یک نگاه می توانید بالاترین و کمترین قیمتی را که یک دارایی طی یک بازه زمانی مشخص - و همچنین قیمتهای باز و بسته شدن آن را مشاهده کرده مشاهده کنید.
تجزیه و تحلیل فنی چیست؟
نکات تجاری

تجزیه و تحلیل فنی چیست؟

تجزیه و تحلیل فنی (TA) که غالباً به آن نمودار (charting) گفته می شود ، نوعی تحلیل است که هدف آن پیش بینی رفتار آینده بازار بر اساس داده های قبلی اقدام و قیمت است. رویکرد TA به طور ...
تجارت تضمینی چیست؟
نکات تجاری

تجارت تضمینی چیست؟

معاملات حاشیه ای روشی برای معامله دارایی ها با استفاده از وجوه ارائه شده توسط شخص ثالث است. هنگامی که با حسابهای معاملاتی معمولی مقایسه می شود ، حسابهای حاشیه ای به معامله گران اجا...
قرارداد گزینه ها چیست؟
نکات تجاری

قرارداد گزینه ها چیست؟

قرارداد اختیارات توافقی است که به معامله گر حق خرید یا فروش دارایی را با قیمت از پیش تعیین شده ، چه قبل و چه در تاریخ معین می دهد. اگرچه به نظر می رسد شبیه قراردادهای آتی باشد ، مع...
چه زمانی بهترین زمان روز برای خرید رمزنگاری است
نکات تجاری

چه زمانی بهترین زمان روز برای خرید رمزنگاری است

ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین می توانند نوسان قیمت روزانه (یا حتی ساعتی) را تجربه کنند. مانند هر نوع سرمایه گذاری ، نوسانات ممکن است باعث عدم اطمینان ، ترس از دست دادن یا ترس از شرکت در همه شود. وقتی قیمت ها نوسان دارند ، از کجا می دانید چه موقع خرید کنید؟ در یک دنیای ایده آل ، این کار ساده است: کم خرید ، زیاد فروش. در واقع ، این کار حتی برای متخصصان نیز آسان تر از انجام است. بسیاری از سرمایه گذاران به جای تلاش برای "زمانبندی بازار" ، از استراتژی موسوم به میانگین هزینه دلار (یا "DCA") برای کاهش تأثیر نوسانات بازار با سرمایه گذاری مقدار کمتری در یک دارایی - مانند رمزنگاری ، سهام یا طلا - استفاده می کنند. طبق یک برنامه منظم وقتی کسی معتقد باشد که سرمایه گذاری هایش در بلند مدت قدردان خواهد شد و نوسانات قیمت را در آنجا تجربه می کند ، DCA ممکن است انتخاب درستی باشد.
نکات تخصصی رمزنگاری بنیانگذار صندوق
نکات تجاری

نکات تخصصی رمزنگاری بنیانگذار صندوق

ما از تأثیرگذاران رمزنگاری ، بازرگانان باسابقه ، بنیانگذاران صندوق VC و سایر افراد خواسته ایم که نکات برتر ، دنباله های اساسی توییتر و داستان های بهترین معاملات آنها را به اشتراک بگذارند. در این مقاله ، ما با بنیانگذار Scalar Capital - و مدیر محصول سابق شرکت - Linda Xie صحبت می کنیم. هنگامی که از متخصصان رمزنگاری لیستی از باهوش ترین و واضح ترین افراد فضا می خواهید ، بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری ، لیندا زی نامی است که بیش از هر کسی مطرح می شود. زی (با تلفظ "shay") در کالج به بیت کوین علاقه مند شد ، اما تا زمانی که Overstock.com شروع به پذیرفتن آن به عنوان پرداخت در سال 2014 کرد ، احساس کرد که نسبت به آینده پول دیجیتال برای ترک شغل مالی خوش بین است. وی به عنوان یکی از سی کارمند اول شرکت به عهده گرفت و سرانجام به عنوان مدیر محصولی که روی مقررات و انطباق متمرکز بود ، فعالیت کرد. از سال 2017 ، او شرکت مدیریت سرمایه گذاری رمزنگاری Scalar Capital را هدایت می کند که تمرکز خود را روی راه اندازی های جدید مجموعه های رمزنگاری می گذارد. او می گوید: "ما بسیار بلند مدت هستیم." "بنابراین ما دوست داریم واقعاً درگیر شویم و به بنیانگذاران کمک کنیم و در جوامع شرکت کنیم."
نکات حرفه ای مدیر که اکنون بودجه فناوری DeFi را تأمین می کند
نکات تجاری

نکات حرفه ای مدیر که اکنون بودجه فناوری DeFi را تأمین می کند

ما از تأثیرگذاران رمزنگاری ، بازرگانان باسابقه و بنیان گذاران صندوق VC خواسته ایم که نکات برتر ، استراتژی های تحقیقاتی ضروری و موارد دیگر را به اشتراک بگذارند. در این مقاله ، ما با شریک مدیریت ParaFi Capital ، بن فرمن ، صحبت می کنیم. بن فرمن شریک مدیریت ParaFi Capital مستقر در سانفرانسیسکو است ، صندوق سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین و بازارهای مالی غیرمتمرکز (یا DeFi). وی پارافی را پس از یک دهه کار در امور مالی سنتی - با تمرکز بر سهام خصوصی و بازارهای اعتباری - در شرکت های بزرگ مانند KKR و TPG در سال 2018 تاسیس کرد. او می گوید: "خارج از بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش غیر حاکمیت ، منطقه اصلی فضای بلاکچین است که دارای تناسب واقعی در بازار محصولات ، کاربران واقعی و کشش واقعی است." "خدمات مالی غیر حاکمیت و غیرقابل قبول ، جایی است که ما تمرکز کرده ایم."
چه کسی وارد Crypto شد وقتی بیت کوین 10 دلار بود
نکات تجاری

چه کسی وارد Crypto شد وقتی بیت کوین 10 دلار بود

ما از تأثیرگذاران رمزنگاری ، بازرگانان باسابقه ، بنیانگذاران صندوق VC و سایر افراد خواسته ایم که نکات برتر ، دنباله های اساسی توییتر و داستان های بهترین معاملات آنها را به اشتراک بگذارند. در این نسخه ما با ری تانگ تاجر قدیمی صحبت می کنیم که پر از توصیه های عملی برای سرمایه گذاران جدید و باتجربه است. ری تانگ قبل از اینکه اکثر مردم حتی در مورد آن بشنوند ، در حالی که مشغول کار در یک پروژه دانشگاهی در سال 2011 بود ، در سراسر Bitcoin تصادف کرد. او اولین بیت کوین خود را برای زمانی که فقط 10 دلار بودند ، به دست آورد ، که برای ارسال پرداخت Western Union به یک غریبه نیاز به سفر به Walgreens داشت. در آن سوی کره زمین. (خوشبختانه خیلی راحت تر شده است.) وقتی قیمت بیت کوین به سرعت 30 دلار افزایش یافت ، او مجذوب شد. وی در سالهای پس از کالج کار در فیس بوک ، جایی که عضوی فعال در یک کانال رمزنگاری داخلی محبوب بود ، به تجارت عمیق تری پرداخت. این روزها او زندگی خود را بین شغل روزانه خود تقسیم می کند - او یک مدیر محصول در سایت مد آنلاین Farfetch است ، جایی که او ابزارهای داخلی را ایجاد می کند که هیچ ارتباطی با رمزنگاری ندارند - و مدیریت سبد ارزهای رمزنگاری شده خود. او پر از مشاوره های عملی و روزمره برای معامله گران جدید و تجار است.