یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان

یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان


نحوه افتتاح حساب Binance Futures

قبل از افتتاح حساب Binance Futures ، به یک حساب Binance معمولی نیاز دارید. اگر یکی ندارید ، می توانید به Binance بروید و بر روی Register در گوشه سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید. سپس این مراحل را دنبال کنید:
 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور امن ایجاد کنید. اگر شناسه ارجاع دارید ، آن را در جعبه شناسه مراجعه کنید. اگر فاقد آن هستید ، می توانید از لینک ارجاع ما برای دریافت 10٪ تخفیف در هزینه های معاملات spot / margin استفاده کنید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
 • وقتی آماده شدید ، روی ایجاد حساب کلیک کنید.
 • به زودی یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد. برای تکمیل ثبت نام ، دستورالعمل های موجود در ایمیل را دنبال کنید.
بعد ، وارد حساب Binance خود شوید ، موس را به نوار بالای صفحه منتقل کنید و روی USD (S) -M Futures کلیک کنید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
برای فعال کردن حساب Binance Futures خود بر روی دکمه Open now کلیک کنید. و همین شما آماده تجارت هستید!
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
اگر با قراردادهای آتی معاملات آشنایی ندارید ، توصیه می کنیم مقالات "قراردادهای پیش رو و آینده" چیست و "قراردادهای آتی دائمی چیست" را مطالعه کنید. قبل از شروع

همچنین می توانید برای دریافت نمای کلی از مشخصات قرارداد ، به سQالات متداول Binance Futures مراجعه کنید.

اگر می خواهید سیستم عامل را بدون به خطر انداختن بودجه واقعی آزمایش کنید ، می توانید شبکه آزمایشی Binance Futures را امتحان کنید.


چگونه حساب Binance Futures خود را تأمین مالی کنیم

می توانید وجوه خود را بین کیف پول Exchange (کیف پول مورد استفاده در Binance) و Futures Wallet (کیف پول مورد استفاده در Binance Futures) به عقب و جلو منتقل کنید.
اگر وجوهی به Binance واریز نکرده اید ، توصیه می کنیم مطالعه نحوه واریز در Binance را مطالعه کنید.

برای انتقال وجه به کیف پول Futures خود ، روی انتقال در سمت راست صفحه Binance Futures کلیک کنید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
مبلغی را که می خواهید منتقل کنید تنظیم کنید و بر روی تأیید انتقال کلیک کنید. به زودی باید بتوانید موجودی اضافه شده به Future Wallet خود را ببینید. می توانید جهت انتقال را با استفاده از نماد پیکان دوتایی تغییر دهید همانطور که در زیر دیده می شود.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
این تنها راه تأمین بودجه کیف پول Futures شما نیست. همچنین می توانید از وجوه در Exchange Wallet خود به عنوان وثیقه استفاده کرده و USDT را برای معاملات آتی از صفحه Futures Wallet Balances خود وام بگیرید. به این ترتیب ، لازم نیست وجه را مستقیماً به کیف پول Futures خود منتقل کنید. مطمئناً باید USDT را که قرض گرفته اید پس دهید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان

راهنمای رابط Binance Futures

یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
1. در این قسمت می توانید پیوندهایی به سایر صفحات Binance مانند COIN-M Futures (قراردادهای سه ماهه) ، API Access ، Spot و فعالیتها پیدا کنید. در زیر زبانه Information می توانید پیوندهایی به سQالات متداول Futures ، میزان بودجه ، قیمت شاخص و سایر داده های بازار پیدا کنید.

در سمت راست نوار بالا جایی است که می توانید به حساب Binance خود ، از جمله داشبورد خود دسترسی پیدا کنید. به راحتی می توانید موجودی و سفارش کیف پول خود را در کل اکوسیستم Binance بررسی کنید.2. این جایی است که می توانید:
 • قراردادن قراردادن بر روی نام قرارداد فعلی (به طور پیش فرض BTCUSDT) را انتخاب کنید.
 • مارک قیمت را بررسی کنید (مهم است که باید مراقب آن باشید ، زیرا تصفیه ها بر اساس قیمت مارک اتفاق می افتد).
 • نرخ تأمین مالی مورد انتظار و شمارش معکوس تا دور بعدی تأمین مالی را بررسی کنید.
 • نمودار فعلی خود را مشاهده کنید. می توانید بین نمودار اصلی یا نمودار TradingView یکپارچه جابجا شوید. با کلیک بر روی عمق ، عمق کتاب سفارشات فعلی را به صورت واقعی نشان می دهید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
 • داده های کتاب سفارشات زنده را مشاهده کنید. می توانید دقت کتاب سفارش را در فهرست کشویی گوشه سمت راست بالای این قسمت تنظیم کنید (به طور پیش فرض 0.01).
 • خوراک زنده معاملات قبلاً اجرا شده را در سیستم عامل مشاهده کنید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
هر وقت پیکان را در گوشه پایین سمت راست یک ماژول مشاهده کردید ، به این معنی است که می توانید آن عنصر را حرکت داده و اندازه آن را تغییر دهید. به این ترتیب ، می توانید به راحتی طرح رابط سفارشی خود را ایجاد کنید!
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
3. این جایی است که می توانید فعالیت تجاری خود را کنترل کنید. می توانید بین برگه ها جابجا شوید تا وضعیت فعلی موقعیت های خود و سفارشات فعلی باز و قبلاً انجام شده را بررسی کنید. همچنین می توانید یک معامله کامل و تاریخ معاملات را برای یک دوره معین دریافت کنید.

این مکان همچنین جایی است که می توانید موقعیت خود را در صف حذف خودکار تحت ADL کنترل کنید (مهم است که در دوره های ناپایداری زیاد به آن توجه کنید).4. این جایی است که می توانید دارایی های موجود خود را بررسی کنید ، سپرده گذاری کنید و رمزنگاری بیشتری خریداری کنید. این هم جایی است که می توانید اطلاعات مربوط به قرارداد فعلی و موقعیت های خود را مشاهده کنید. برای جلوگیری از تصفیه حتماً به Margin Rato توجه داشته باشید.

با کلیک بر روی Transfer ، می توانید وجهی را بین کیف پول Futures و بقیه اکوسیستم Binance منتقل کنید.5- این قسمت ورود سفارش شماست. توضیحات دقیق ما در مورد انواع سفارشات موجود را در ادامه مقاله مشاهده کنید. این مکان همچنین جایی است که می توانید بین Cross Margin و Isolated Margin جابجا شوید. اهرم خود را با کلیک بر روی میزان اهرم فعلی خود تنظیم کنید (به طور پیش فرض 20 برابر).

چگونه اهرم خود را تنظیم کنیم

Futures Binance به شما امکان می دهد تا به صورت دستی اهرم هر قرارداد را تنظیم کنید. برای انتخاب قرارداد ، به بالا سمت چپ صفحه بروید و بر روی قرارداد فعلی حرکت کنید (به طور پیش فرض BTCUSDT).

برای تنظیم اهرم نیرو ، به قسمت ورود سفارش بروید و روی مقدار اهرم فعلی خود کلیک کنید (به طور پیش فرض 20 برابر). با تنظیم نوار لغزنده یا تایپ کردن ، میزان اهرم را مشخص کنید و روی تأیید کلیک کنید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
شایان ذکر است که هرچه اندازه موقعیت بزرگتر باشد ، میزان اهرمی که می توانید استفاده کنید کمتر است. به همین ترتیب ، هرچه اندازه موقعیت کوچکتر باشد ، از اهرمی که می توانید استفاده کنید بیشتر است.

لطفا توجه داشته باشید که استفاده از اهرم بالاتر خطر انحلال بیشتری را به همراه دارد. بازرگانان تازه کار باید مقدار اهرمی را که استفاده می کنند به دقت بررسی کنند.


تفاوت مارک قیمت با آخرین قیمت چیست؟

برای جلوگیری از افزایش سن و تسویه حساب های غیرضروری در دوره های نوسان زیاد ، Binance Futures از Last Price و Mark Price استفاده می کند.

درک آخرین قیمت آسان است. این به معنای آخرین قیمتی است که قرارداد با آن معامله شده است. به عبارت دیگر ، آخرین معامله در تاریخ معاملات آخرین قیمت را تعریف می کند. این برای محاسبه PnL تحقق یافته شما (سود و ضرر) است.

Mark Price برای جلوگیری از دستکاری قیمت طراحی شده است. این محاسبه با استفاده از ترکیبی از داده های بودجه و سبدی از داده های قیمت از مبادلات چند نقطه ای انجام می شود. قیمت های تصفیه و PnL غیر واقعی شما براساس مارک قیمت محاسبه می شود.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
لطفا توجه داشته باشید که قیمت مارک و آخرین قیمت ممکن است متفاوت باشد.

وقتی نوع سفارشی را تنظیم می کنید که از قیمت توقف به عنوان ماشه استفاده کند ، می توانید انتخاب کنید کدام قیمت را می خواهید به عنوان ماشه استفاده کنید - آخرین قیمت یا مارک قیمت. برای این کار ، قیمتی را که می خواهید استفاده کنید در فهرست کشویی Trigger در پایین قسمت ورود سفارش انتخاب کنید.


چه نوع سفارشاتی موجود است و چه زمانی باید از آنها استفاده کرد؟

انواع سفارشات بسیاری وجود دارد که می توانید در Binance Futures استفاده کنید:

Limit Order سفارش
محدود سفارشی است که شما با قیمت محدودی خاص در کتاب سفارش قرار می دهید. وقتی سفارش محدودی می دهید ، معامله فقط در صورتی انجام می شود که قیمت بازار به قیمت محدود شما (یا بهتر) برسد. بنابراین ، می توانید از سفارشات محدود برای خرید با قیمت پایین تر یا فروش با قیمت بالاتر از قیمت فعلی بازار استفاده کنید.


سفارش
بازار سفارش بازار یک سفارش برای خرید یا فروش با بهترین قیمت موجود است. این در برابر سفارشات محدودی است که قبلاً در دفتر سفارش قرار داده شده است. هنگام ثبت سفارش در بازار ، هزینه هایی را به عنوان یک متقاضی بازار پرداخت خواهید کرد.


توقف سفارش محدود کنید
ساده ترین راه برای درک سفارش محدودیت توقف ، تقسیم آن به قیمت توقف و محدود کردن قیمت است. قیمت توقف به سادگی قیمتی است که باعث محدودیت سفارش می شود و قیمت محدود بهای محدودیتی است که باعث می شود. این بدان معنی است که پس از رسیدن به قیمت توقف ، سفارش محدود شما بلافاصله روی دفتر سفارش قرار می گیرد.

اگرچه قیمت های توقف و محدود می تواند یکسان باشد ، اما این یک الزام نیست. در واقع ، برای شما امن تر است که قیمت توقف (قیمت ماشه ای) را کمی بالاتر از قیمت سقف سفارشات فروش یا کمی پایین تر از قیمت سقفی سفارشات خرید را تعیین کنید. این بعد از رسیدن قیمت توقف ، شارژ سفارش محدود شما را افزایش می دهد.

توقف سفارش بازار
به طور مشابه با دستور حد توقف ، در یک سفارش توقف بازار از قیمت توقف به عنوان ماشه استفاده می شود. با این حال ، هنگامی که قیمت توقف حاصل می شود ، در عوض باعث سفارش بازار می شود.


سفارش سود را در نظر بگیرید
اگر می فهمید دستور محدودیت توقف چیست ، به راحتی می فهمید که دستور سقف سود چیست. به طور مشابه با سفارش حد توقف ، این شامل یک قیمت ماشه ، قیمتی که باعث سفارش می شود و یک قیمت محدود ، قیمت سفارش محدودی که سپس به دفتر سفارش اضافه می شود. تفاوت کلیدی بین سفارش محدودیت توقف و حکم حد سود در این است که دستور محدودیت سود فقط می تواند برای کاهش موقعیت های باز استفاده شود.

حکم حد سود می تواند ابزاری مفید برای مدیریت ریسک و قفل سود در سطوح مشخص شده قیمت باشد. همچنین می تواند همراه با انواع دیگر سفارشات مانند سفارشات حد توقف استفاده شود ، به شما این امکان را می دهد که کنترل بیشتری بر موقعیت های خود داشته باشید

لطفا توجه داشته باشید که اینها سفارشات OCO نیستند. به عنوان مثال ، اگر سفارش محدودیت توقف شما وارد شود در حالی که شما یک سفارش محدودیت سود فعال نیز دارید ، سفارش محدودیت سود همچنان فعال است تا زمانی که آن را به صورت دستی لغو کنید.
شما می توانید در قسمت ورود به سفارش ، گزینه سفارش سقف سود را تنظیم کنید.


سفارش بازار سود را بگیرید
به طور مشابه سفارش سقف سود ، سفارش بازار سود سود از قیمت توقف به عنوان ماشه استفاده می کند. با این حال ، هنگامی که قیمت توقف حاصل می شود ، در عوض باعث سفارش بازار می شود.
در قسمت ورود به سفارش می توانید سفارش بازار سود را تحت گزینه Stop Market تنظیم کنید.


سفارش توقف
دنباله دار یک دستور توقف عقب نشینی به شما کمک می کند سود را کاهش دهید در حالی که زیان های احتمالی موقعیت های باز خود را محدود می کند. برای یک موقعیت طولانی ، این بدان معنی است که اگر قیمت افزایش یابد توقف عقب با قیمت بالاتر می رود. با این حال ، اگر قیمت پایین بیاید ، توقف عقب حرکت نمی کند. اگر قیمت درصد مشخصی (به اصطلاح Callback Rate) را در جهت دیگر حرکت دهد ، دستور فروش صادر می شود. این حالت در مورد موقعیت کوتاه نیز صادق است ، اما برعکس. توقف عقب با بازار به سمت پایین حرکت می کند ، اما اگر بازار شروع به صعود کند حرکت را متوقف می کند. اگر قیمت درصد مشخصی را در جهت دیگر حرکت دهد ، دستور خرید صادر می شود.

قیمت فعال سازی قیمتی است که باعث توقف دنباله دار می شود. اگر قیمت فعال سازی را مشخص نکنید ، این به صورت آخرین قیمت یا مارک قیمت پیش فرض است. می توانید در پایین قسمت ورود سفارش ، قیمت موردنظر خود را به عنوان ماشه تعیین کنید.

نرخ تماس برگشتی است که تعیین می کند درصدی از میزان توقف دنباله ای "دنباله دار" قیمت باشد. بنابراین ، اگر نرخ Callback را روی 1٪ تنظیم کنید ، اگر تجارت در جهت شما باشد ، دنباله قیمت از فاصله 1٪ دنبال خواهد شد. اگر قیمت بیش از 1٪ در جهت مخالف تجارت شما حرکت کند ، دستور خرید یا فروش صادر می شود (بستگی به جهت تجارت شما دارد).

نحوه استفاده از ماشین حساب Binance Futures

می توانید ماشین حساب را در بالای قسمت ورود سفارش پیدا کنید. به شما امکان می دهد مقادیر را قبل از ورود به یک موقعیت بلند یا کوتاه محاسبه کنید. می توانید نوار لغزنده اهرم را در هر برگه تنظیم کنید تا از آن به عنوان مبنای محاسبات خود استفاده کنید.

ماشین حساب دارای سه زبانه است:
 • PNL - از این برگه برای محاسبه حاشیه اولیه ، سود و ضرر (PnL) و بازده سهام (ROE) خود بر اساس قیمت ورودی و خروجی در نظر گرفته شده و اندازه موقعیت استفاده کنید.
 • قیمت هدف - از این برگه برای محاسبه چه قیمتی برای خروج از موقعیت خود برای رسیدن به درصد بازده مورد نظر استفاده کنید.
 • قیمت انحلال - از این برگه برای محاسبه برآورد قیمت انحلال خود بر اساس موجودی کیف پول ، قیمت ورودی مورد نظر و اندازه موقعیت استفاده کنید.

نحوه استفاده از حالت پرچین

در حالت پرچین ، می توانید موقعیت های بلند و کوتاه را همزمان برای یک قرارداد واحد حفظ کنید. چرا می خواهید این کار را انجام دهید؟ خوب ، بیایید بگوییم شما در بلند مدت قیمت بیت کوین را صعود می کنید ، بنابراین یک موقعیت طولانی را دارید. در عین حال ، ممکن است بخواهید موقعیت های کوتاه کوتاهی را در بازه های زمانی کمتری بدست آورید. حالت پرچین به شما این امکان را می دهد که انجام دهید - در این حالت ، موقعیت های کوتاه سریع شما بر وضعیت طولانی شما تأثیر نمی گذارد.

حالت موقعیت پیش فرض حالت یک طرفه است. این بدان معناست که شما نمی توانید موقعیت های بلند و کوتاه را همزمان برای یک قرارداد واحد باز کنید. اگر بخواهید این کار را انجام دهید ، موقعیت ها یکدیگر را لغو می کنند. بنابراین ، اگر می خواهید از حالت پرچین استفاده کنید ، باید آن را به صورت دستی فعال کنید. نحوه انجام این کار در اینجا است.
 • به سمت راست بالای صفحه خود بروید و Preference را انتخاب کنید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
 • به زبانه Position Mode رفته و حالت Hedge Mode را انتخاب کنید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
لطفا توجه داشته باشید که اگر سفارشات یا موقعیت های باز دارید ، نمی توانید حالت موقعیت خود را تنظیم کنید.

نرخ تأمین مالی چیست و چگونه می توان آن را بررسی کرد؟

نرخ تأمین مالی اطمینان حاصل می کند که قیمت یک قرارداد آتی دائمی تا حد ممکن به قیمت دارایی اساسی (نقطه ای) نزدیک باشد. اساساً ، معامله گران بسته به موقعیت بازشان به یکدیگر پرداخت می كنند. آنچه تعیین می کند کدام یک از طرفین دستمزد بگیرند ، تفاوت بین قیمت آتی همیشگی و قیمت لحظه ای تعیین می شود.

وقتی نرخ تأمین مالی مثبت است ، افراد طولانی شورت پرداخت می کنند. وقتی نرخ تأمین مالی منفی باشد ، شلوارک ها مدت طولانی را پرداخت می کنند.

اگر می خواهید در مورد چگونگی این فرآیند بیشتر بخوانید ، بررسی کنید قراردادهای معاملات آتی همیشگی چیست ؟.

بنابراین این برای شما چه معنایی دارد؟ خوب ، بسته به موقعیت های شغلی خود و نرخ های تأمین مالی ، یا پرداخت می کنید یا پرداخت بودجه دریافت می کنید. در Binance Futures ، این پرداخت های مالی هر 8 ساعت پرداخت می شود. می توانید زمان و برآورد میزان تأمین مالی دوره مالی بعدی را در بالای صفحه ، کنار مارک قیمت بررسی کنید.

اگر می خواهید نرخ های قبلی بودجه را برای هر قرارداد بررسی کنید ، اطلاعات را بر روی اطلاعات قرار داده و گزینه Funding Rate History را انتخاب کنید.

Post-Only ، Time in Force و Reduce-Only چیست؟

یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان
وقتی از سفارشات محدود استفاده می کنید ، می توانید دستورالعمل های اضافی را به همراه سفارشات خود تنظیم کنید. در Binance Futures ، این دستورالعمل ها می توانند دستورالعمل های Post-Only یا Time in Force (TIF) باشند و ویژگی های اضافی سفارشات محدود شما را تعیین می کنند. در قسمت پایین قسمت ورود سفارش می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

Post-Only به این معنی است که سفارش شما همیشه ابتدا به کتاب سفارش اضافه می شود و هرگز در مقابل یک سفارش موجود در کتاب سفارش اجرا نمی شود. این درصورتی مفید است که فقط مایل باشید هزینه های سازنده را پرداخت کنید.

دستورالعمل های TIF به شما امکان می دهد مدت زمانی را که سفارشات شما قبل از اجرا یا انقضا فعال باقی می مانند ، تعیین کنید. برای دستورالعمل های TIF می توانید یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید:
 • GTC (Good Till Cancel): سفارش تا زمانی که پر یا لغو نشود فعال خواهد بود.
 • IOC (فوری یا لغو): دستور بلافاصله (به طور کامل یا جزئی) اجرا می شود. اگر فقط تا حدی اجرا شود ، بخش سفارش نشده لغو می شود.
 • FOK (Fill or Kill): سفارش باید بلافاصله کامل پر شود. در غیر این صورت ، به هیچ وجه اجرا نمی شود.

وقتی در حالت یک طرفه هستید ، با علامت زدن بر روی "فقط کاهش" اطمینان حاصل می شود که سفارشات جدیدی که تنظیم می کنید فقط کاهش می یابد و هرگز موقعیت های باز فعلی خود را افزایش نمی دهید.


چه موقع موقعیت های شما در معرض خطر انحلال قرار دارند؟

انحلال زمانی اتفاق می افتد که موجودی مارجین شما به زیر حاشیه نگهداری مورد نیاز برسد. مانده حاشیه موجودی حساب Binance Futures شما است ، از جمله PnL (سود و ضرر) غیر واقعی شما. بنابراین ، سود و زیان شما باعث تغییر مقدار Margin Balance خواهد شد. اگر از حالت Cross Margin استفاده می کنید ، این موجودی در تمام موقعیت های شما به اشتراک گذاشته می شود. اگر از حالت Isolated Margin استفاده می کنید ، این مانده را می توان به هر موقعیت خاص اختصاص داد.

حاشیه نگهداری حداقل مقداری است که شما برای باز نگه داشتن موقعیت های خود نیاز دارید. با توجه به اندازه موقعیت های شما متفاوت است. موقعیت های بزرگتر به حاشیه نگهداری بالاتر نیاز دارند.

می توانید نسبت حاشیه فعلی خود را در گوشه پایین سمت راست بررسی کنید. اگر Margin Ratio شما به 100٪ برسد ، موقعیت های شما منحل می شود.

وقتی تصفیه اتفاق می افتد ، همه سفارشات باز شما لغو می شوند. در حالت ایده آل ، باید موقعیت های خود را پیگیری کنید تا از انحلال خودکار که با هزینه اضافی همراه است جلوگیری کنید. اگر موقعیت شما نزدیک به انحلال است ، ممکن است مفید باشد که به جای انتظار برای انحلال خودکار ، موقعیت دستی را ببندید.


حذف خودکار چیست و چگونه می تواند بر شما تأثیر بگذارد؟

هنگامی که اندازه حساب یک معامله گر به زیر 0 می رسد ، صندوق بیمه برای پوشش خسارت استفاده می شود. با این حال ، در برخی از محیط های بازار بی ثبات ، صندوق بیمه ممکن است نتواند از پس زیان برآید و برای پوشش دادن آنها باید موقعیت های باز کاهش یابد. این بدان معناست که در مواقعی مانند این ، موقعیت های باز شما نیز می توانند در معرض خطر کاهش قرار بگیرند.

ترتیب این کاهش موقعیت ها توسط یک صف تعیین می شود ، جایی که سودآورترین و بالاترین نرخ بهره معامله گران در جلوی صف قرار دارند. با قرار دادن بر روی ADL در زبانه Position ها می توانید موقعیت فعلی خود را در صف بررسی کنید.
یک راهنمای کامل در مورد معاملات آتی Binance برای مبتدیان


افکار پایانی

قراردادهای آتی مشتقات مشتركی هستند كه به بازرگانان تعهد خرید یا فروش دارایی در آینده را می دهند. اما برخلاف قراردادهای آتی سنتی ، قراردادهای آتی دائمی تاریخ تسویه ندارند.

هنوز هم ، مشتقات می توانند برای معامله گران بی تجربه گیج کننده باشند ، بنابراین درک نحوه عملکرد این قراردادها قبل از ریسک مالی بسیار مهم است. همانطور که گفته شد ، برای آزمایش سیستم عامل بدون به خطر انداختن بودجه واقعی ، می توانید به آزمایشگاه Binance Futures دسترسی پیدا کنید.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!